Wizualizacja Plaza Łódź

Zarząd  Vistula Group SA poinformował w komunikacie, że Wojciech Kruka zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego i członka rady nadzorczej spółki. Jednocześnie Wojciech Kruk powiadomił spółkę, iż na najbliższym walnym zgromadzeniu, zwołanym na dzień 23 kwietnia 2012 roku, nie będzie kandydował do rady nadzorczej spółki następnej kadencji.

W 2012 roku Vistula Group planuje uruchomić około 16 kolejnych salonów i stoisk firmowych o łącznej powierzchni ponad 1500 mkw. Rozwój sieci, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie finansowany ze środków pochodzących z działalności operacyjne.

Vistula Group S.A. powstała w 2008 roku, łącząc cztery ekskluzywne marki: Wólczankę, Deni Cler, Vistula i W.Kruk. Grupa specjalizuje się w projektowaniu oraz sprzedaży detalicznej markowej odzieży męskiej i damskiej pozycjonowanej w średnim i wyższym segmencie rynku oraz luksusowej biżuterii i zegarków. Cel spółki na 2012 rok to zwiększenie przychodów ze sprzedaży w istniejących sklepach i poprawa efektywności wszystkich salonów firmowych. Firma planuje też przeznaczyć 6 mln zł na  16 nowych salonów.