Salon Wojas w CH Janki

Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie budowane przez spółkę P.A. Nova pozyskują nowych najemców. Wynajęte jest już 80 proc. powierzchni obiektu, a w sprawie  pozostałej części toczą się negocjacje. Jak podkreślają przedstawiciele inwestora- kluczowe umowy są już podpisane i w galerii zostało niewiele wolnej powierzchni do wynajecia.

Wśród głównych najemców Odrzańskich Ogrodów są m.in.: H&M, C&A, New Yorker, MediaExpert i wieloekranowe kino Helios (1,2 tys. mkw.). Jednym z ostatnich kluczowych najemców, z którym została podpisana umowa jest firma LPP czyli  Reserved, Cropp Town, House i Mohito. LPP zamierza też wprowadzić do galerii swą nową marką, która wkrótce zadebiutuje na rynku. Do grona najemców  obiektu dołączy wreszcie  sieć Orsay. Niemiecka marka odzieżowa zajmie powierzchnię 207 mkw. Planowany termin otwarcia galerii, to wrzesień 2012 r.

Odrzańskie Ogrody to około 100 najemców na 22 tys. mkw. powierzchni handlowej wraz z kinem wieloekranowym. Do dyspozycji klientów będzie około 600 miejsc parkingowych. Budowa jest w toku, a otwarcie obiektu przewidziano na wrzesień 2012 r.