Wizualizacja Odrzańskich Ogrodów

W kwietniu w galeriach handlowych zarządzanych przez Atrium European Real Estate pojawią się nowi najemcy. Swoją ofertę wzbogacą CH Promenada, Atrium Zamość oraz Atrium Gama w Radomiu.
Na parterze warszawskiej Promenady zostaną otwarte dwa sklepy.

Salon Simple oferujący ekskluzywną odzież i obuwie, który zajmie lokal o powierzchni 114,43 mkw. Drugim najemcą będzie firma Geox znana ze swojej odzieży i obuwia, które produkuje z najwyższej klasy wodoodpornych i „oddychających” materiałów.  Firma pod swój sklep wynajęła powierzchnię 122 mkw.

W Atrium Zamość swój nowy lokal otworzy lokalna Cukiernia Fabjan. Już niedługo każdy klient będzie mógł zaopatrzyć się w swoje ulubione słodkości. Cukiernia będzie miała powierzchnię 44.5 mkw i również znajdzie się na parterze.

Natomiast w połowie kwietnia, w Atrium Gama w Radomiu, zostanie uruchomiony oddział Alior Bank.  Placówka tego innowacyjnego banku zajmie powierzchnię 74,65 mkw.

W skład portfela Atrium w Polsce wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Targówek, Promenada w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Atrium Koszalin.