CH Promenada

Alior Bank zgodnie z zapowiedzią rozpoczął uruchamianie mini oddziałów pod marką Alior Bank Express w galeriach handlowych i marketach. Do końca 2012 roku powstanie ponad 100 takich oddziałów w kilkudziesięciu miastach. Ostatnio bank otworzył placówki w Galerii Dębickiej oraz w Galerii Rondo w Bochnii (57,6 mkw.). Jeszcze w kwietniu ruszy oddział w Atrium Gama w Radomiu o powierzchni 74,65 mkw.

Oddziały Alior Bank Express oferują najpopularniejsze usługi banku, m.in.: opłaty rachunków bez prowizji, pożyczki gotówkowe i lokaty terminowe. Placówki te zbudowano w oparciu o zupełnie nowy projekt. Stanowiska obsługi są kolorowe, a wokół jest swobodna przestrzeń. W każdej placówce funkcjonują dwa lub trzy stanowiska do bezpośredniej obsługi klientów.

Alior Bank SA jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym i świadczy usługi we wszystkich segmentach rynku w ramach pionów detalicznego i biznesowego. Bank prowadzi ostrożną politykę inwestycyjną zgodnie ze strategią, która zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, oparty na zasadach tradycyjnej bankowości.