Bynamesakke

W marcu 2012 roku w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings, uruchomiono trzy nowe lokale, a w najbliższych tygodniach następne otworzą kolejni trzej najemcy. Za komercjalizację Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield.

Trzy nowe lokale otwarte w marcu to: sklep z odzieżą dżinsową Lee Cooper i Pepe Jeans, salon sieci obuwniczej Neeco oraz My Travel – nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych wielu touroperatorów.

Wspólny salon Lee Coopera i Pepe Jeans, otwarty w połowie marca, to pierwsze w Tarnowie miejsce, w którym dostępne są ubrania tych producentów odzieży dżinsowej. Sklep opowierzchni ponad 60 mkw. jest drugim lokalem firmy Beta Jeans prowadzącej w Gemini Park Tarnów także sklep z odzieżą dżinsową marek Levis i Mustang.

Salon sieci obuwniczej Neeco, otwarty 31 marca, to debiut tej marki w Tarnowie. Oferta sklepu o powierzchni 128 mkw. wzbogaciła szeroką propozycję modową Gemini Park Tarnów. – Zdecydowałem się na otwarcie salonu w Gemini Park Tarnów, ponieważ jest ono bardzo dobrze oceniane przez klientów. Świetna lokalizacja i zadowoleni najemcy to główne powody, które przeważyły przy podejmowaniu decyzji. Wierzę, że obecność mojej marki w Gemini korzystnie wpłynie na rozwój całej sieci dystrybucji – mówi Adam Łysoń właściciel firmy Neeco.

Od 24 marca klienci Gemini Park Tarnów mogą korzystać z oferty biura podróży My Travel. To pierwsza w Polsce sieć biur podróży oferujących zintegrowaną sprzedaż oferty turystycznej. W My Travel sprzedawane są wycieczki takich operatorów jak: TUI, Neckermann, Triada, Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours, GTI Travel, Oasis Tours, Alfastar i wielu innych. W ofercie biura znajdą się również bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenie turystyczne.

Na najbliższe tygodnie zaplanowano w Gemini Park Tarnów kolejne otwarcia trzech nowych lokali. W połowie kwietnia swoją ofertę zaprezentuje klientom Trendy Shop – salon oferujący akcesoria do włosów, biżuterię, kosmetyki oraz artykuły do manicure i pedicure. Obecnie w Polsce znajduje się 10 butików firmowych tej marki, a do końca tego roku powstanie 10 kolejnych lokalizacji sieci.

W maju, swój blisko 200 metrowy, sklep w Gemini Park Tarnów otworzy debiutująca na polskim rynku rosyjska sieć obuwnicza Kari. – Ze względu na ekspansję marki na polskim rynku zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon firmowy w największej galerii w Tarnowie – Gemini Park Tarnów. Regionalny zasięg, obecność znanych marek oraz popularność obiektu wśród mieszkańców miasta to główne zalety tego centrum –mówi Krzysztof Barański, dyrektor ds. ekspansji Kari.

Również w maju oferta usługowa centrum wzbogaci się o punkt krawiecki połączony z pasmanterią, gdzie będzie można dokonać poprawek oraz przeróbek krawieckich.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Mango, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.