Magdalena Piróg wiceprezes zarządu ds. rozwoju sieci

Do grona najemców Galerii Sandecja w Nowym Sączu dołączyły firmy z branży gastronomicznej, cukierniczej oraz obuwniczej. Centrum handlowo-usługowe Sandecja zlokalizowane jest przy ulicy Węgierskiej, naprzeciwko giełdy samochodowej, w Nowym Sączu. Dwupoziomowy obiekt pozyskał około 100 najemców. Na terenie galerii znajdują się sklepy z odzieżą i obuwiem, lokale gastronomiczne, kawiarnie i restauracje oraz lokale usługowe (fryzjer, optyk, kantor). Strefę spożywczą zajmuje hipermarket Carrefour. Na liście najemców galerii znajdują się także: Deichmann, CCC, Carry, Euro RTV AGD, H&M, New Yorker, Camaieu, Reserved, Mohito, House, Cropp Town, Ryłko, Douglas, Orsay, 5-10-15. W galerii znajduje się 900 miejsc parkingowych naziemnych i podziemnych.

Wśród nowych najemców  galerii jest sklep obuwniczy Czerwona Stopa, który  zajął powierzchnię około 56 mkw. Salon oferuje obuwie damskie w tym ślubne oraz buty męskie i dziecięce. Na powierzchni 53 mkw. została otwarta Pierogarnia i Naleśnikarnia u Alexa. Lokal w Galerii Sandecja wynajęła też cukiernia Grześ.

Inwestorem galerii jest TK Development, a firmą zarządzającą CBRE. TK Development jest międzynarodową firmą deweloperską, z główną siedzibą w Danii. Specjalizuje się w budowie wielofunkcyjnych centrów handlowych.