Sklep sieci Organic Farma Zdrowia

Trendy Sp.J., właściciel marki Trendy Shop realizuje plan rozwoju sieci salonów. W połowie kwietnia 2012 otwarty zostanie sklep  w Gemini Park w Tarnowie. Obecnie w Polsce znajduje się 10 butików firmowych tej marki, a do końca tego roku powstanie 10 kolejnych lokalizacji sieci.

Trendy Shop to sklepy posiadające w swoim asortymencie akcesoria do włosów, biżuterię, kosmetyki, artykuły do manicure i pedicure oraz do makijażu. Ponadto można w nich znaleźć art. upominkowe oraz produkty sezonowe. W sieci znajdują się produkty takich marek jak Trendy, Softer, Enjoy czy Megge.

W pierwszym kwartale 2012 roku spółka otworzy kolejnych pięć placówek, z czego większość w galeriach handlowych. Według planów firmy na koniec tego roku sieć ma liczyć łącznie około 20 sklepów.

Sklepy pod szyldem Trendy Shop działają już w: Galerii Malborskiej, Dekadzie Sieradz, Galerii Słupsk, a także na terenie sklepów sieci Kaufland (Suwałki i Ciechanów). W planach są otwarcia m.in. w galerii Ogrody w Elblągu. Salony sieci mają wielkość od 25 do 40 mkw. powierzchni najmu.

Trendy Sp.J. działa na polskim rynku od ponad 4 lat i jest związana z rozwijającą się siecią drogeryjną Stars w północno-wschodniej Polsce, która istnieje na rynku od 10 lat. Obecnie sieć ta liczy 20 sklepów drogeryjnych (ostatnie otwarcie to w DT Dukat Olsztyn). Drogerie Stars mają również w swojej ofercie produkty marek : Trendy, Softer i Enjoy. Planowany jest dalszy rozwój drogerii, ale tylko w centrach handlowych.