Kawiarnia Bread & Butter w Złotych Tarasach

Powstająca w Gorzowie Wielkopolskim inwestycja będzie 15. obiektem, zarządzanym przez firmę Apsys  w Polsce. – Wygrana w przetargu jest konsekwencją realizacji naszej strategii rozwoju na najbliższe lata, a także wieloletniego i bardzo bogatego doświadczenia zarządczego jakie posiadamy. Apsys jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku, które już kilkanaście lat temu zaoferowały usługi wszechstronnej obsługi galerii handlowych – mówi Fabrice Bansay, Prezes Apsys Polska.

NoVa Park to największe w regionie centrum handlowo – rozrywkowe. Bardzo cieszymy się
z podjęcia współpracy przy tym ważnym przedsięwzięciu z tak profesjonalnym i doświadczonym zarządcą jak Apsys – dodaje Anna Malarczyk, Dyrektor Zarządzająca Futureal Management Polska.

Współpraca Apsys z właścicielami Nova Park rozpocznie się w dniu otwarcia galerii, które jest zaplanowane na 18 kwietnia 2012 r. Nova Park będzie największym obiektem handlowo – rozrywkowym w Gorzowie Wielkopolskim oraz regionie lubuskim. Położona w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadwarciańskiego i głównych szlaków komunikacyjnych galeria zaoferuje 32 tys. mkw. powierzchni handlowej. 85 proc. z niej zostało już zarezerwowane przez znane marki, w wielu przypadkach nieobecne dotąd na lokalnym rynku. Wśród najemców Nova Park znajdują się: H&M, Intersport, Kappahl, Piotr i Paweł, Empik, Smyk, Orsay, KFC, Pure.

Inwestorami Nova Park są Futureal oraz Caelum Development, firmy z którymi Apsys nawiązał współpracę po raz pierwszy.

Apsys, będący globalnym operatorem, inwestorem, deweloperem, agentem ds. najmu, menadżerem projektu oraz zarządcą nieruchomości realizuje budżety eksploatacyjne na poziomie ponad 120 milionów zł. rocznie. Spółka posiada wiodącą pozycję w Polsce w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Dba, aby zarządzane przez nią obiekty spełniały najwyższe wymogi efektywności energetycznej oraz ekologicznej. W tym celu wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczno-organizacyjne uwzględniające potrzeby najemców, pracowników i klientów. Apsys jako pionier certyfikacji zrównoważonego budownictwa posiada rozległe i unikatowe know-how w zarządzaniu centrami handlowymi, które może udostępnić każdemu właścicielowi dla każdego projektu w celu podniesienia jego wartości i obniżenia kosztów utrzymania. Firma Apsys istnieje w Polsce od 1997 roku. Obecnie zarządza 14 centrami handlowymi w 11 miastach i prowadzi prace nad budową poznańskiego projektu – centrum handlowego Łacina.