Wizualizacja Gallerii Burgas

Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu od 6 kwietnia 2012 roku ma nowego najemcę – salon firmowy biura podróży Itaka.  Itaka istnieje na rynku polskim już od 23 lat. Posiada swoje salony w całej Polsce. W minionym roku na wakacje z Itaką pojechało ponad 445 tys. osób. Salon o powierzchni 38 mkw. na terenie galerii Parku Handlowego Auchan Bielany, oferuje wycieczki zagraniczne.
Itaka oprócz obecności w Parku Handlowym Auchan Bielany mieści się również w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec i Centrum handlowym Auchan Katowice.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Galeria w Parku Handlowym Auchan Bielany Zostało otwarte w 2003 roku. Centrum Handlowe posiada 3400 miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw. Największe z nich – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji – to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Bogatą ofertę sklepów znajdujących się w galeriach handlowych wzmacnia hipermarket Auchan i stacje benzynowe Auchan. W ramach parków handlowych Auchan Immochan współpracuje z takimi firmami jak: Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Meble Agata, Imo car wash, McDonalds.