Spółka Ruch ma 60 saloników w galeriach handlowych

Alior Bank na początku roku rozpoczął uruchamianie mini oddziałów pod marką Alior Bank Express w galeriach handlowych i marketach. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 21 placówek o średniej powierzchni 40-50 mkw. Do końca kwietnia powstaną placówki m.in. w Galerii Gamma w Radomiu, CH Górczyńskie w Poznaniu, Intermarche w Zielonej Górze i Głogowie oraz w hipermarkecie Stokrotka w Świdnicy. W 2012 roku Alior Bank zamierza uruchomić ponad 100 takich oddziałów w kilkudziesięciu miastach.

Oddziały Alior Bank Express oferują najpopularniejsze usługi banku, m.in.: opłaty rachunków bez prowizji, pożyczki gotówkowe i lokaty terminowe. Placówki te zbudowano w oparciu o zupełnie nowy projekt. Stanowiska obsługi są kolorowe, a wokół jest swobodna przestrzeń. W każdej placówce funkcjonują dwa lub trzy stanowiska do bezpośredniej obsługi klientów.

Alior Bank SA jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym i świadczy usługi we wszystkich segmentach rynku w ramach pionów detalicznego i biznesowego. Bank prowadzi ostrożną politykę inwestycyjną zgodnie ze strategią, która zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, oparty na zasadach tradycyjnej bankowości.