Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski

Sieć butików Swiss, która oferuje zegarki i biżuterię zamierza w 2012 roku uruchomić około 10 nowych salonów w galeriach handlowych. –  Pierwszy butik w tym roku został otwarty w galerii Alfa Grudziądz. Kolejne ruszą w Nova Park Gorzów Wielkopolski i na lotnisku Balice w Krakowie (stoisko). Średnia powierzchnia naszych sklepów wynosi 40 mkw. – powiedział redakcji Retailnet.pl Zbigniew Bieńkowski, manager ds. rozwoju sieci Swiss.

– W zeszłym roku otworzyliśmy 8 butików. Obecnie w ramach sieci Swiss funkcjonują 72 sklepy własne. – dodał Zbigniew Bieńkowski.

PHU Jubiler sp. z o.o. jest właścicielem sieci butików Swiss, które oferują zegarki i biżuterię. Sklepy są zlokalizowane w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Pierwszy butik został uruchomiony w 1999 roku w CH Promenada w Warszawie. W portofolio sklepów znajduje się prawie 10 marek biżuterii oraz 30 marek zegarków m.in. Fossil, Diesel, Citizen, Tissot, Calvin Klein, Emporio Armani, Swatch, Certina, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, D&G, Bulova, Festina, Moschino czy Timex.