Raport Zanox dotyczący m-commerce

 – Sukces w handlu to nie tylko ciekawa oferta lub doskonała lokalizacja. To również nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania wnętrz oraz doskonałe wyposażenie przestrzeni, dzięki któremu produkty są atrakcyjnie wyeksponowane. To wszystko możemy znaleźć w nowo otwartym sklepie Reserved w Świdnicy, którego wyposażeniem zajęła się firma Norco. – mówi Rafał Kilian, vice prezes Norco sp. z o.o.
– W przypadku sklepu zlokalizowanego w Galerii Świdnickiej powierzchnia sali sprzedaży to około 600 mkw. Kompletne wyposażenie meblowe, które znajduje się w tym salonie, wyprodukowaliśmy zgodnie z projektem i standardami wyposażenia sklepów Reserved. Ponadto zajęliśmy się montażem sprzętu. W zależności od ich przeznaczenia meble wykonane są z różnych materiałów: stali nierdzewnej,  stali malowanej proszkowo lub z ich połączenia. Elementy drewniane to malowany MDF, jak również MDF pokryty laminatami. Zastosowane rozwiązania oraz wysoka jakość użytych materiałów pozwalają na ciekawą prezentację ekspozycji. Dokładamy wielkich starań, aby użyte materiały i montaż zaspokoiły nawet najwyższy poziom wymagań naszych klientów – dodaje Rafał Kilian.

Norco sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz usługowych ze szczególnym naciskiem na indywidualny design mebli. Oferuje wykonanie opracowań projektowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Firma wykonuje aranżacje wnętrz sklepowych oraz projekty mebli usługowych wraz z pełną dokumentacją projektową. Na długiej liście klientów znajdują się między innymi: Mohito, Cropp, House, Esotiq, Top Secret, Heavy Duty, Bergson, Venezia, DUKA, Moodo, Inmedio, 1 minute, Neonet i wielu innych.

Firma Norco została założona w latach 80-tych w Norwegii. Pierwszym istotnym wydarzeniem w rozwoju Norco było uruchomienie w roku 1993, w Sońsku koło Ciechanowa, zakładu produkcyjnego. Fabryka produkowała wówczas, głównie na eksport do krajów skandynawskich, metalowe wyposażenie sklepów oraz metalowe meble sklepowe. Kolejny ważny etap miał miejsce w roku 1996 kiedy to postanowiono zwiększyć zasięg dystrybucji produktów Norco poprzez ekspansję na rynek polski i zagraniczne rynki europy wschodniej. W ostatnich latach firma Norco unowocześniła park maszyn w swoich fabrykach. Produkowane przez Norco wyroby eksportowane są do: Niemiec, Szwecji, Danii, Norwegii, Rosji, Estonii, Czech, Węgier, Słowacji, Litwy.