Wykres FootFall Index Polska

Anatan Development spodziewa się w ciągu najbliższych dni otrzymać pozwolenie na budowę Galerii Calisia w Kaliszu. Zaraz po otrzymaniu decyzji planujemy inaugurację projektu i rozpoczęcie prac budowlanych. – powiedziała redakcji Retailnet.pl  Edyta Bystra, Manager Projektu.

Galeria Calisia będzie miała około 20 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obiekt powstanie na działce wielkości 22,6 tys. mkw., która położona jest w otoczeniu wielotysięcznych osiedli mieszkaniowych. Miejsce jest dobrze skomunikowane oraz widoczne z każdego kierunku. W obiekcie funkcjonować będzie między innymi kino. W Galerii planowany jest parking na ok. 1000 miejsc. Obiekt budowany jest w Kaliszu – drugim pod względem wielkości miastem województwa wielkopolskiego.

Spółka Antan Development Polska powstała w 2007 r. Należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 r., a obszarem jej działalności jest rynek nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu i Polsce. W poprzednich latach Antan zrealizował projekty o łącznej powierzchni 500 tysięcy metrów kwadratowych. W chwili obecnej grupa zarządza majątkiem o wartości ponad 1 mld euro.