51 salonów Time Trend w galeriach handlowych

50 Style to marka ogólnopolskiej sieci sklepów z obuwiem sportowym, należącej do spółki Marketing Investment Group. Nike, Adidas, Reebok, Umbro, Puma, Feewear – to tylko część marek, których produkty są dostępne w salonach sieci.

Nowo otwarty sklep o powierzchni 280 mkw. wystartował wraz z otwarciem galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. – To 42. salon 50 Style w Polsce. W tym roku kalendarz plan otwarć w obrębie tego konceptu jest bardzo napięty – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu Marketing Investment Group – właściciela marki 50 Style. – Cały czas trwają negocjacje w sprawie ekspansji sieci w Polsce. Poszukujemy także dużych powierzchni. Jesteśmy zadowoleni, że w CH NoVa Park udało się nam sprawnie zbudować i zagospodarować 280 metrów kwadratowych powierzchni w bardzo krótkim czasie. Klienci z pewnością będą zadowoleni, zarówno pod względem asortymentu jak i cen produktów. Wierzymy, że uda nam się zdobyć ich zaufanie – dodaje Katarzyna Kamińska-Nobis.

Właścicielem wszystkich salonów 50 style jest Marketing Investment Group, który zarządza też wszystkimi salonami Sizeer w Polsce; firma to także wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste, Mizuno, Confront, Feewear oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.