Wizualizacja Galerii Bolesławiec City Center

Lubelskie centrum handlowe Felicity będzie zlokalizowane przy al. Witosa i ul. Grygowej. Felicity obejmie zasięgiem ok. 470 tys. mieszkańców. Położenie we wschodniej części miasta, przy jego głównej arterii, zapewni klientom dogodny dojazd zarówno z centrum, jak i okolic. Spółka Atrium Real Estate uzyskała już decyzję środowiskową. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na 2013 rok.

Według pierwotnych planów kompleks handlowy miał zajmować 100 tys. mkw. ostatecznie jednak Felicity zajmie powierzchnię około 75 tys. mkw. 

– Naszym celem jest stworzenie regionalnego centrum handlowego, które będzie oferowało bogatą ofertę towarów i usług pod jednym dachem. Będzie to pierwszy tak duży projekt w Lublinie. Oferta galerii spotkała się z dużym zainteresowaniem najemców. Obecnie wiemy, że swoje lokale otworzą tu nasi kluczowi partnerzy – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Cyz, prezes firmy Atrium Poland Real Estate Management. – Na pewno na terenie CH Atrium Felicity działać też będzie hipermarket spożywczy, który zajmie ok. 20 tys. mkw. powierzchni oraz market budowlany z centrum ogrodowym.

W lubelskiej galerii znajdzie się 130 sklepów, głównie oferujących modę damską i męską. Nie zabraknie jednak firm mających w ofercie artykuły wyposażenia wnętrz, artykuły dziecięce oraz sprzęt spotowy. Atrium European Real Estate Limited podpisało już umowy między innymi z polskimi grupami handlowymi LPP SA i LPP Tex SA. Dzięki temu klienci będą mogli zrobić zakupy w salonach marek Reserved, Mohito, Cropp, House i Home&You.

Na liście najemców jest też hiszpański gigant odzieżowy Inditex, do którego należą marki Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull&Bear, Oysho i Zara Home. Wszystkie one również znajdą się w Atrium Felicity. Nie zabraknie też marek t.j. H&M, Smyk Megastore, New Yorker, Intersport, Cubus i wielu innych. 

Spółka Atrium Real Estate nie podaje póko co informaci na temat stopnia komercjalizacji obiektu. Komercjalizacją powierzchni w Atrium Felicity zajmuje się międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. W temacie najmu dostępnych powierzchni należy się kontaktować pod adresem [email protected]