Salon Muji w CH Arkadia w Warszawie

Spółka Mayland RE, właściciel Centrum Handlowego Jantar w Słupsku zapowiedział otwarcie nowej części obiektu na 18 maja 2012 roku.  Znajdzie się w niej rozbudowana strefa gastronomiczna i kolejne sklepy odzieżowe. W CH Jantar otwarte zostanie też Multikino. Będzie to pierwsze duże kino w mieście.

Multipleks w Słupsku będzie pierwszym otwartym w tym roku przez firmę Multikino SA, a jednocześnie 25 kinem tej sieci w Polsce. Widzowie będą mieli do dyspozycji sześć sal kinowych, które łącznie mogą pomieścić niemal 1200 osób, a największa z nich będzie przeznaczona dla ponad 260 widzów. Każda z sal została wyposażona w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje w 3D oraz najwyższej jakości system dźwiękowy. Słupskie multikino zaoferuje widzom także nowoczesny wystrój wnętrz.  

Ponadto w nowej części CH Jantar będzie dostępne Kino 5D. Znajdzie się w nim panoramiczny ekran kinowy w technologii 3D oraz urządzenia do efektów specjalnych, dzieki którym widzowie będa mogli poczuć podmuchy wiatru,  strumienie wody, czy zapachy.

Obecnie obiekt skomercjalizowany jest na poziomie 93 procent. Jednym z ostatnich najemców jest firma Martes Sport zajmują się produkcją i importem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego renomowanych marek.

Po otwarciu nowej części CH Jantar zostanie powiększone do prawie 46 tys. mkw. i będzie jednym z największych centrów handlowych na Pomorzu.