Wizualizacja Galerii Zamek

Centrum handlowe w Tarnowskich Górach będzie posiadało 23 tys. mkw. powierzchni handlowej i powstanie na terenie obecnego centrum handlu hurtowego Gwarek przy ul. Zagórskiej. Docelowo zaplanowano tam około 75 lokali handlowych.

Obszar oddziaływania centrum to ponad 200 tys. osób. Będzie to pierwsze tego typu centrum w Tarnowskich Górach. Inwestor podpisał już umowę z operatorem supermarketu, firmą MarcPol, która zajmie powierzchnie 3 tys.  kw.   Za marketing i komercjalizację centrum handlowego w Tarnowskich Górach będzie odpowiedzialne CBRE.

-Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani agentem tego nowoczesnego centrum handlowego- mówi Magdalena Frątczak, dyrektor działu powierzchni handlowych w CBRE. -Wierzymy, że inwestor odda do dyspozycji mieszkańców Tarnowskich Gór nowoczesną, przyjazną galerię, w której będą oni mogli dokonać zakupów, ale także odpocząć i spotkać się z przyjaciółmi. Centrum posiada bardzo dobrą lokalizację, o długiej tradycji handlowej, co z pewnością będzie dodatkowym atutem przemawiającym za odwiedzeniem tego miejsca.

Architektem odpowiedzialnym za koncepcję centrum jest vsf-creative sp. z.o.o. Planowana przebudowa obiektu rozpocznie się w końcu drugiego kwartału 2013.