Wizualizacja Centrum Handlowego Wzgórze

Podczas dziewiątej edycji CEE Real Estate Quality Awards zorganizowanej przez CEE Insight Forum we współpracy z Financial Times, która miała miejsce 17 kwietnia 2012 w Warszawie, firma Jones Lang LaSalle otrzymała dwie z czterech nagród agencyjnych. Firmę wyróżniono w kategoriach Najlepszy Doradca ds. Inwestycji w Nieruchomości w regionie CEE  w 2011 r. oraz Najlepszy Doradca ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w regionie CEE w 2011 r.

 W trakcie ceremonii rozdania nagród, Tomasz Trzósło, Dyrektor Działu Inwestycji w Nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej w Jones Lang LaSalle powiedział: Jest nam niezmiernie miło po raz drugi z rzędu otrzymać tytuł Najlepszego Doradcy ds. Inwestycji w Nieruchomości w regionie CEE. Nagroda ta jest uhonorowaniem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu Jones Lang LaSalle w realizowane projekty w Europie Środkowej i Wschodniej.

 Beatrice Mouton, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej w Jones Lang LaSalle skomentowała: Otrzymana nagroda to kolejny dowód najwyższej jakości usług świadczonych przez specjalistów Jones Lang LaSalle.

John Duckworth, Dyrektor Zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle dodał: Niezmiernie cieszą nas liczne wyróżnienia otrzymane przez Jones Lang LaSalle w 2011 r. Ostatnie trzy lata były bowiem bez wątpienia trudnym i wymagającym okresem dla gospodarki regionu, a tym samym inwestycji w nieruchomości i ich wynajmu. Chciałbym podziękować naszym klientom za ich uznanie oraz współpracę z Jones Lang LaSalle.