Alfa Centrum w Olsztynie

 – Z początkiem marca 2012 roku wystartowały pierwsze oddziały Alior Bank Express. Do końca  roku planujemy otworzyć 100 placówek, a do końca 2013 roku ich liczba powinna zwiększyć się do 280 – mówi  Zbigniewa Płuciennika, lidera projektu placówek Alior Bank Express.  – Oddziały Alior Bank Express powstają głównie w galeriach handlowych, dzięki czemu klienci mają możliwość korzystania z naszych usług przez siedem dni w tygodniu. Oczywiście dopuszczamy możliwość otwarcia placówki w innej lokalizacji, jednak pod warunkiem zachowania maksymalnej dostępności dla klientów.

 – Do tej pory w galeriach handlowych otworzyliśmy już 16 oddziałów. Docelowo planujemy, aby 80 proc. otwartych placówek miało swoją lokalizację w galeriach i centrach handlowych. Dzięki placówkom Alior Bank Express klienci zyskali dostęp do najpopularniejszych usług i produktów  dedykowanych wyłącznie klientom indywidualnym.

– Pomysł otwierania mini oddziałów w galeriach i centrach handlowych spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród klientów banków zagranicznych, które z powodzeniem wdrożyły podobny model na swoich rynkach. W związku z tym jesteśmy przekonani, że w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz nasze innowacyjne metody pozyskamy kilkadziesiąt tysięcy klientów.