Salon Taranko

Sieć sklepów Tatuum, która oferuje odzież damską i męską uruchomiła ostatnio dwa sklepy w galeriach handlowych. Sklep o powierzchni 150 mkw. został otwarty w Pasażu Łódzkim oraz w Nova Park Gorzów Wielkopolski o powierzchni ok. 100 mkw. – Na ten rok mamy jeszcze zaplanowaną jedną lokalizację. Oczywiście nie wykluczamy kolejnych otwarć w interesujących nas galeriach handlowych – powiedział redakcji Retailnet.pl Jacek Ulowski z działu finansów Kan Sp. z o.o.

Właścicielem marki jest łódzka firma Kan Sp. z o.o, która w swoim portfolio posiada także markę Coyoco. Obecnie sieć Tatuum w Polsce liczy 57 salonów własnych, natomiast Coyoco 10. Ponadto 40 sklepów Tatuum jest zlokalizowana poza granicami kraju m.in. w Rosji, Czechach, czy na Węgrzech. W 2011 roku spółka uruchomiła w Polsce 4 sklepy Tatuum i 2 Coyoco. Średnia powierzchnia sklepów Tatuum wynosi 180 mkw. Od marca produkty marki są dostępne internetowym sklepie.

Sklep internetowy eshop.tatuum.com to już drugi sklep, oferujący odzież online, grupy Kan. Na początku 2011 roku powstał sklep oferujący limitowaną, awangardową linię odzieży pod nazwą Tatuum Unique.