Wizualizacja Jaworzno City Center realizowanej przez P.A.Nova

Spółka Centrum  Development and Investments Polska będąca właścicielem i zarządcą DH Renoma we Wrocławiu, podpisała dwie nowy umowy najmu. Z Gerry Weber- marką sklepów odzieżowych plasującą się w średnim segmencie cenowym oraz z restauracją Miód Malina.

Umowa najmu z Gerry Weber opiewa na ok. 205 mkw., na których oprócz kolekcji tej marki znajdziemy również kolekcje firm Taifun oraz Samoon. Salon będzie znajdował się na parterze, a pierwsi klienci będą mogli w nim zrobić zakupy już na początku czerwca 2012.

Miód Malina, na poziomie trzecim otworzy natomiast koncept restauracyjny specjalizujący się w daniach kuchni polskiej. Nowy najemca zajmie powierzchnię prawie 100 mkw.  Otwarcie planowane jest z końcem maja 2012.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. Został otwarty 2 kwietnia 1930 roku jako luksusowy dom towarowy  braci Wertheim. Po renowacji, z zachowaniem zabytkowego charakteru został ponownie otwarty w 2009 roku. Jest usytuowany przy ul. Świdnickiej 40. Po  rozbudowie obiektu, jego powierzchnia całkowita  liczy ponad 99 tys. metrów kwadratowych (z czego 31 tys. mkw. powierzchni handlowej). Na trzech kondygnacjach mieści się część restauracyjna  oraz około 120 sklepów. Właścicielem DH Renoma jest Centrum Development and Investments sp. z o.o.