Wizualizacja Galerii Wilanowskiej

Na ponad rok przed otwarciem gdyńskie Centrum Handlowe Wzgórze jest już w 82 proc. wynajęte, a większość pozostałej powierzchni handlowej jest zarezerwowana. Budowa Centrum Handlowego Wzgórze rozpoczęła się w październiku 2011 roku, a otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku.

CH Wzgórze będzie największym, regionalnym centrum na Pomorzu. Powierzchnia rozbudowanego Wzgórza wyniesie 70 tys. mkw GLA. Znajdzie się tu 270 sklepów. Wśród głównych najemców są  m.in.: Real, Grupa Inditex i LPP oraz Alshaya, H&M, C&A i NewYorker. W CH Wzgórze bedzie też Kino Helios, Smyk i  Empik oraz sklepy Simple, Orsay, Superpharm, Sephora i  Douglas, Drogeria Natura i Rossman oraz salony Tally Weijl, LaVard, Duka, Kruk, Yes, Apart, Volleroy&Boch i Gino Rossi.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz pierwszą część Jantara w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę kolejnych centrów handlowych.