Salon Saturn

Dobiegają prace wykończeniowe lokalu znajdującego się w Galerii Słupsk, w którym znajdzie się nowy oddział szkoły tańca Malta Dance School. Pomieszczenie mierzy 270 mkw. powierzchni. Właściciel szkoły, Royal Fashion sp. z o.o. zapowiada, że powstaną kolejne jej oddziały w centrach handlowych.

– Galerie handlowe mają ogromny potencjał. Stały się one w pełni rozwiniętymi centrami rozrywki. Nasza pierwsza szkoła w Galerii Victoria odniosła ogromny sukces. To dlatego postawiliśmy na kolejne obiekty handlowe – mówi Dariusz Marzec, dyrektor do spraw rozwoju sieci, Royal Fashion sp. z o.o.

Mimo iż szkoła tańca w Galerii Słupsk rozpocznie działalność za cztery miesiące, na jej zajęcia zgłosiło się już 200 osób.

– Otwarcie zaplanowane jest na początek września. Nie chcemy tego robić przed wakacjami. Ponadto prowadzimy już końcowe rozmowy z innym dużym centrum handlowym, w którym także jeszcze w 2012 roku zostanie otwarta nasza szkoła – dodaje Dariusz Marzec. – Szukamy też kolejnych pomieszczeń mierzących około 220 mkw. w obiektach handlowych w całym kraju. Póki co nie planujemy współpracy na zasadach franczyzy.

Malta Dance School w Słupsku będzie oferować swoim klientom zajęcia w zakresie takich stylów jak: taniec towarzyski, balet, hip-hop, modern jazz, modern dance, break deance, balet i zumba.

Royal Fashion jest spółką zarządzającą szkołami Malta Dance School oraz sklepami z odzieżą sportową i hip-hopową USA Sports.