Dom Handlowy Dukat

Sieć sklepów Prima Moda, która oferuje obuwie i galanterię skórzaną do końca czerwca 2012 zamierza otworzyć 2 salony w centrach handlowych w Warszawie i Poznaniu. – W czwartym kwartale 2012 roku uruchomimy jeszcze 1 sklep. Na bieżąco prowadzimy rozmowy z zarządami galerii dotyczące umów najmu. Jednak nie zamierzamy rozszerzać sieci za wszelka cenę – powiedział redakcji Retailnet.pl Piotr Miednik Financial Director Prima Moda SA.

Prima Moda posiada 44 salony, z czego tylko jeden jest zlokalizowany poza galerią handlową. W 2011 roku spółka otworzyła 7 salonów własnych zarówno w nowych, jak i istniejących galeriach m.in. w Blue City Warszawa. Średnia powierzchnia otwieranych salonów wynosi 100 mkw. –  Dla naszych sklepów w centrach handlowych preferujemy lokalizacje na parterze, w towarzystwie znanych brandów modowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i analizujemy prawie każdą ofertę, jaką otrzymujemy – dodał Piotr Miednik

Prima Moda SA działa na rynku obuwniczym od początku lat 90 tych. Sklepy Prima Moda oferują obuwie damskie, męskie, torebki, środki konserwacji do obuwia, galanterię skórzaną. Wszystkie produkty pozycjonowane są w sektorze medio-fine. Firma w 2006 roku została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną z siedzibą we Wrocławiu. Prima Moda SA w listopadzie 2007 roku zadebiutowała na GPW w Warszawie.