nowi najemcy w Galerii Szperk

Salony Zara Home – firmy należącej do grupy Inditex- zajmują średnią powierzchnię około 230 mkw. Firma nie prowadzi współpracy na zasadach franczyzy. Zara Home prowadzi sprzedaż internetową w Polsce. W marcu 2012 roku w Centrum Handlowym Złote Tarasy otwarto trzeci w kraju salon Zara Home  Pierwszy salon Zara Home otwarto w 2009 roku w Starym Browarze w Poznaniu. W 2011 pojawiła się kolejna lokalizacja w Centrum Handlowym Arkadia. O planach nowych otwarć firma na razie nie informuje.

Zara Home oferuje szereg artykułów dekoracyjnych oraz wyposażenia wnętrz. Oferta skierowana jest do klientów szukających stylowych dodatków do sypialni, salonu, kuchni czy łazienki. Wśród nich można znaleźć zastawy stołowe, ozdobną ceramikę, sztućce, pościel, koce oraz liczne drobiazgi dekoracyjne.

Inditex, do którego należy marka Zara Home jest firmą odzieżową pochodzącą z Hiszpanii. Posiada ponad 4700 sklepów w 74 krajach. Flagową marka Inditexu jest Zara, której pierwszy sklep powstał w 1975 roku. Pozostałe marki to Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Massimo Dutti oraz Uterqüe.