Sklep Lee Wrangler w Galerii Copernicus

Budowa i komercjalizacja największego outletu w Polsce – Ptak Outlet o powierzchni 27 tys mkw., weszła w decydującą fazę- informuje inwestor. Wśród 140 firm znajduje się już Grupa LPP, z którą podpisano umowę i pozyskano w ten sposób marki Reserved, Mohito, Cropp oraz House.

Marki grupy LPP mają bardzo silną pozycję na rynku odzieżowym, a ich sklepy obecne są w największych galeriach, centrach handlowych i outletach w Polsce. Kolejne umowy z firmami posiadającymi topowe marki odzieżowe są w trakcie procedowania- podaje spółka Ptak, podkreślając, że kolejni najemcy Ptak Outlet mogą być znani w maju 2012.

Centrum Targowe Ptak SA jako inwestor Ptak Outlet, będzie wystawcą na światowych targach nieruchomości komercyjnych RECON w Las Vegas, w stanie Nevada, odbywającej się w dniach 20-23 maja 2012 w Las Vegas Convention Center.

RECON, czyli największe w USA targi nieruchomości komercyjnych, w których uczestniczą deweloperzy i najemcy z całego świata to miejsce, w którym obecni są wszyscy kluczowi gracze branży centrów handlowych i outletowych. RECON jest panelem dającym możliwość nawiązania współpracy, podejmowania kluczowych decyzji oraz kształcenia dla detalicznych specjalistów rynku nieruchomości.
Targi odwiedza ponad 30 tys. uczestników oraz 1 tys. wystawców z całego świata. Na stoisku C2205 w Central 5 zaprezentowany zostanie projekt inwestycyjny Ptak Expo oraz odbędą się spotkania z przedstawicielami firm reprezentującymi prestiżowe marki odzieżowe ze Stanów Zjednoczonych, w kontekście wynajmu przez nie powierzchni handlowych w Ptak Outlet.