Salon Coccodrillo według nowej koncepcji

27 kwietnia 2012 w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku zostanie otwarta kawiarnia Empik Cafe. Będzie ona funkcjonowała w formie wyspy o powierzchni 94 mkw. W centrum outletowym w Gdańsku powstanie też salon odzieżowy Ravel. Lokal, w którym znajdzie się sklep tej marki ma prawie 158 mkw. Umowa najmu została już podpisana.

– Stopień komercjalizacji Fashion House Outlet Centre w Gdańsku wynosi ponad 90 procent – informuje redakcje Retailnet Monika Idźkowska – Head of Asset Management, Polonia Property Fund II.

Empik Cafe Sp. z o.o. to joint-venture HDS Polska Sp. z o.o. oraz Empik Sp. z o.o. Spółka otworzyła swoją pierwszą kawiarnię empik cafe w kwietniu 2008 roku. Empik Cafe Sp. z o.o. jest multi-operatorem brandów gastronomicznych na polskim rynku.Spółka Empik Cafe zapowiada, że jeszcze w tym roku otworzy jeszcze 18 nowych kawiarni.

Ravel jest marką proponującą klientom ubrania o charakterze casual. Firma istnieje na rynku od dwudziestu lat i posiada kilkadziesiąt sklepów w centrach handlowych oraz na ulicach największych miast w Polsce i na Litwie.

Właścicielem sieci centrów outlet Fashion House jest Polonia Property Funds. Obecnie liczy on 3 obiekty: obok Fashion House Gdańsk, Fashion House Warszawa, i Fashion House Sosnowiec.