Fashion House Outlet Centre w Gdańsku

Pierwszy salon fryzjerski Roccialli powstał w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej. W listopadzie 2011 roku został otwarty nowy salon w Galerii CH Jantar w Słupsku. W najbliższym czasie firma planuje nowe lokalizacje: w Gdyni (m.in. w CH Wzgórze), w Bydgoszczy, Szczecinie oraz Warszawie. W dalcszych planach firma przymierza sie do otwarcia placówki w  Dubaju.

Salony P.Roccialli oferują usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Sieć wykonuje też zabiegi przedłużania, zagęszczania i zwiększania objętości włosów, a także pedicure i manicure. W każdym lokalu znajduje się solarium. Klientami sieci są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

– W chwili obecnej istnieją dwa salony działające pod logo P.Roccialli i są jednostkami własnymi. Firma Roccialli Paulina Zboińska 2.Sun City S.C., która jest właścicielem salonów działa na rynku od ponad 10-ciu lat. Jako lokalizacje salonów wybierane są galerie handlowe oraz centra miast – mówi Piotr Malinowski odpowiedzialny za rozwój marki.

Roccialli w najbliższym czasie wprowadzi system franczyzowy dla inwestorów zainteresowanych prowadzenie salonów  fryzjersko- kosmetycznych oraz program partnerski, wspierajacy zarządzanie już istniejacymi salonami Roccialli.

– W obu przypadkach dla wszystkich naszych partnerów oferować będziemy nasze wsparcie techniczne w postaci organizacji cyklicznych szkoleń dla personelu, według opracowanego indywidualnie programu, przekazanie know how, które pozwoli zarządzać salonem w najlepszy i wydajny sposób oraz wspólną strategię marketingową – dodaje Piotr Malinowski z firmy Roccialli.

Lokale pod salony w zależności od tego czy będą to tylko salony fryzjerskie lub oferujące szerszy zakres usług muszą mieć od 50-200 mkw. i znajdować się w centrach miast lub centrach handlowych.