salon Prima moda w galerii handlowej

Empik Cafe sp. z o.o  jest multi-operatorem brandów gastronomicznych na polskim rynku. W portfolio spółki znajdują się takie marki jak m.in. kawiarnie Empik Cafe i Voyage Cafe, Bakery oraz  Cafe Bread & Butter, restauracje i puby Business Shark,The Flame i Flying Bistro.

– W najbliższych dniach zostanie otwarta nowa kawiarnia Empik Cafe w Warszawie, Nowy Świat, a kolejna w Centrum Handlowym Korona Kielce – powiedział redakcji Retailnet.pl  Krzysztof Kaliciński, dyrektor generalny i członek zarządu spółki. – W ciągu kilku dni spółka otworzy również drugi lokal konceptu Bread & Butter. Zostanie on otwarty w warszawskich Złotych Tarasach.  

Od 27 kwietnia 2012 kawiarnia Empik Cafe w formie wyspy będzie działać w centrum outletowym Fashion House w Gdańsku. Spółka 6 marca otworzyła pierwszy lokal innego konceptu The Flame Restaurant and Bar w porcie lotniczym imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Empik Cafe prowadzi w tej chwili 69 punktów. – W sumie spółka planuje otworzyć jeszcze około 19 lokali z czego większość w pierwszej połowie roku – dodał Krzysztof Kaliciński.