Salon Prima Moda

Nowy  retail park ma powstać w Głogowie na Dolnym Śląsku, przy ulicy Piłsudskiego, w sąsiedztwie hipermarketu Carrefour i sklepu Media Markt. Centrum ma mieć około 4,6 tys. mkw. powierzchni najmu. Spółka Tradeland Development posiada już pozwolenie na budowę, a obiekt  jest w większości skomercjalizowany.

Wolnej powierzchni handlowej przeznaczonej pod wynajem pozostało około 25 proc. Wśród najemców są takie firmy, jak: Media Expert, Kelton (Chińskie Centrum Handlowe), Rossmann i Martes Sport.

Tradeland Development to austriacko-polska  firma deweloperska, inwestująca w centra handlowe w krajach europy środkowej. Tradeland Developemt koncentruje się na finansowaniu hipotecznym,  projektowaniu i budowie centrów handlowych Family Point, wspieraniu  międzynarodowych sprzedawców w ekspansji na polskim rynku oraz zarządzaniu nieruchomościami.

Spółka Tradeland Development jest zainteresowana nabyciem ziemi, jak i inwestycjami na terenie całej Polski. Zrealizowała już jeden obiekt handlowy we Wrocławiu. Razem z brytyjskim funduszem Revcap planuje wybudować około 30 parków handlowych w Polsce.

Tradeland Poland sp. z o.o. należy do Tradeland  gmbh. Założycielami  austriackiej spółki są Rainer Garger, Franz Kollitsch, Erwin Krause i Peter Ulm.