Intersport w Magnolia Park

The Blue Ocean Investment Group (BOIG), firma, która jest odpowiedzialna za komercjalizację wszystkich obiektów Dekada realizowanych przez spółkę Dekada Realty na terenie całego kraju, pozyskuje kolejnych najemców dla Dekady Kraków.

Obiekt o powierzchni ponad 3, 5 tys. mkw. przy ulicy Stojałowskiego w dzielnicy Krakowa Kurdwanów będzie miał około 20 lokali handlowo-usługowych. Obecnie obiekt jest w większości skomercjalizowany. BOIG do tej pory podpisał umowy najmu z głównymi najemcami m.in. z delikatesami Alma, drogerią Rossmann, siecią Pepco oraz Apteką Centrum Zdrowia. Informacje o pozostałych najemcach zostaną podana w najbliższym czasie.  Wiadomo jednak, że można się spodziewać sprawdzonych i popularnych sieci. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są bowiem znane sieci sklepów z branży spożywczej, RTV i AGD, odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

Deklarowany przez BOIG termin oddania Dekady Kraków do użytku to wrzesień 2012 roku.
Zaletą inwestycji jest dokładne określenie docelowej grupy klientów, którymi będą okoliczni mieszkańcy, chcący zaoszczędzić na czasie kupując najważniejsze produkty w jednym miejscu w pobliżu miejsca zamieszkania. W bezpośrednim zasięgu działania Dekady Kraków znajduje się 210 tysięcy mieszkańców, spośród których duża część to mieszkańcy pobliskiego Kurdwanowa. Dodatkową zaletą jest położenie niedaleko ważnej autostrady A4 i dobre połączenie komunikacyjne z resztą miasta. Galeria zostanie też wyposażona w spory parking, mający pomieścić ok. stu samochodów.