Wizualizacja CH Forum Radunia

28 kwietnia 2012 w Galerii Sfera w Bielsku- Białej zostało otwarte nowe stoisko sieci  Aromanti, należącej do firmy Dikem Dagmara Szafran-Kawka. W asortymencie Aromanti można znaleźć zapachy do wnętrz oraz zapachowe elementy wyposażenia wnętrz.

Aromanti oferuje karafki z zapachem, wkłady zapachowe, kominki i płyny do kominków, kadzidełka, odświeżacze powietrza, olejki zapachowe, zestawy upominkowe i liczne akcesoria. Aromanti jako pierwsza firma w Polsce oferuje karafki z perfumami do wnętrz w modelu sprzedażowym opierającym się na sieci Pachnących Wysp, zlokalizowanych w centrach handlowych w Polsce.

Obecnie Aromanti posiada siedem punktów sprzedaży w siedmiu miastach Polski oraz kilka punktów partnerskich. W Galerii Sfera stoisko będzie umieszczone w galerii II.

– Cieszymy się z otwarcia Aromanti w Galerii Sfera tym bardziej, że jest to pierwszy tego typu sklep z zapachami do wnętrz w naszym obiekcie. Zapraszamy wszystkich na Pachnącą Wyspę – mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca  różnorodne funkcje. Składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów marek polskich i zagranicznych, biurowca, hotelu Qubus, 25 kawiarni i restauracji, kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto na dachu Galerii znajduje się część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park. Galeria posiada największy w mieście parking na 2,2 tys. samochodów.   Inwestorem projektu jest Bielsko Business Center sp. z o.o. Za jej komercjalizację odpowiada Jones Lang LaSalle.