Centrum Handlowe Forum w Gliwicach podpisało umowę z  Internet Media Services SA na zarządzanie systemem Digital Signage Premium. System służy do emisji przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na monitorach montowanych w miejscu sprzedaż. Umożliwia, poprzez wykorzystanie cyfrowych mediów, komunikację pomiędzy marketingiem galerii, najemcami, a klientami.

Emisja materiałów informacyjno – reklamowych w CH Forum odbywać się będzie na 31 monitorach o przekątnej 47 cali, zainstalowanych w układzie poziomym w ciągach komunikacyjnych, foodcourcie oraz na standach informacyjnych.

CH Forum ma  43 tys. mkw. powierzch najmu. Zlokalizowane jest w centrum 200-tysięcznych Gliwic, w pobliżu od węzła autostradowego Gliwice – Sośnica, największego tego typu obiektu drogowego w Europie Środkowej. Na terenie Centrum Handlowego znajduje się hipermarket Carrefour,  13-ekranowe kino sieci  Cinema City oraz 140 sklepów i punktów usługowych. CH Forum zostało otwarte w  2007 roku. Jego właścicielem jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien GmbH, zarządcą- Avestus Real Estate.