Do LPP należy m.in. marka Mohito

Międzynarodowa marka JOOP! otwiera nowy, monobrandowy salon w warszawskiej Galerii Mokotów. Salon JOOP! po ponownym otwarciu ma powierzchnię 213 mkw. i znajduje się na 1. piętrze Galerii Mokotów, vis-á-vis restauracji Akasaka. Dotychczas polscy klienci mogli znaleźć wyroby marki JOOB! jedynie w multibrandowych salonach Van Graaf oraz w firmowym sklepie internetowym.

JOOP! W swoich kolekcjach łączy wysokiej jakości materiały z prostymi fasonami pozbawionymi wyszukanych dodatków. W ofercie JOOP! znajdują się dwie linie: Collection oraz Casual. W pierwszej z nich można znaleźć odzież zarówno do pracy, jak i na bardziej oficjalne okazje. Z kolei linia Casual oferuje ubrania utrzymane w bardziej luźnym, codziennym stylu na mniej formalne okazje. Oprócz odzieży w salonie można nabyć także akcesoria skórzane oraz damskie i męskie obuwie.  

Marka JOOP! od 2008 roku należy do szwajcarskiej spółki Holy Fashion Group Strellson AG.

Na trzech piętrach Galerii Mokotów mieści się m.in. 260 sklepów i punktów handlowych, kino oraz parking na 2300 samochodów. Warszawska Galeria Mokotów należy do  najbardziej prestiżowych i przynoszących najwyższe zyski  centrów handlowych w Polsce. Od początku istnienia Galerii Mokotów jej powierzchnia handlowa  jest wynajęta w 100 proc.