Małpka SA rozwija sieć sprzedaży

Spółka Batory Giżycko podpisała umowę najmu z firmą Książnica Polska sp. z o.o. Księgarnia pod szyldem Księgarnia Odeon o powierzchni ok. 91 mkw. będzie się mieściła na I poziomie galerii.
W sieci Książnicy Polskiej znajduje się blisko 30 księgarń, w tym trzy partnerskie.

– Obecnie pozostały ostatnie lokale do wynajęcia – mówi Anna Głodowska, menedżer ds. projektów w firmie Pomorze Inwestment sp. z o.o. – odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Batory.

Pozostali najemcy Galerii Batory to: POLOmarket, MediaExpert, Rossmann, Textilmarket, CCC, Apteka Dyżurna, Kwiatoteka, Kolporter, Onyks, Cukiernia u Adama oraz Eurotel – autoryzowana sieć sprzedaży sieci komórkowej T-mobile. Otwarcie Galerii Batory przewidziane jest na czerwiec br.

Galeria Batory w Giżycku to ok. 3 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej zlokalizowanej w ścisłym centrum Giżycka. Obiekt mieści się przy  ulicy Warszawskiej, głównej ulicy handlowej Giżycka oraz w sąsiedztwie Ekomariny – największego portu pasażerskiego i jachtowego na Mazurach.

Grupa kapitałowa Pomorze Inwestment działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy wchodzą: Centrum Handlowe Batory SA – właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory Development sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.