Dekada Olsztyn

W Centrum Handlowym Forum zamontowano sześć klikomatów, które wyglądają jak gigantyczne smartfony. Klikomaty posiadają dotykowe ekrany oraz panele wyświetlające reklamy i komunikaty. Zaopatrzone w interaktywne plany galerii pomagają odnaleźć drogę do konkretnego sklepu, czy miejsca. Umożliwiają kupującym odnalezienie poszukiwanego towaru, a także umożliwiają ustalenie o której i skąd odjeżdża najbliższy autobus. Emitują też aktualne informacje o  centrum handlowym  – te same, które umieszczane są na stronie internetowej CH Forum. 

– Nazwa Klikomat nawiązuje do rozwijanego przez nas od wiosny 2010 r. multimedialnego programu lojalnościowego Klik, w którym chodzi o nagradzanie stałych klientów dodatkowymi korzyściami. Jak widać klienci to lubią, gdyż zarejestrowało się już w naszym systemie około 30 tys. użytkowników. Dodatkowo Klik stworzony został po to, aby ułatwić zarządzanie sztandarowymi kampaniami prosprzedażowymi, takimi jak konkursy i loterie – tłumaczy Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzający CH Forum z ramienia spółki zarządzającej Avestus Real Estate.

Więcej o Klikomatach w CH Forum Gliwice w majowym miesięczniku Shopping Center Poland.

CH Forum to galeria handlowa  w centrum Gliwic. Ma 43 tys mkw. powierzchni handlowej (GLA) na której swoje sklepy otworzyło 140 najemców. Galerię charakteruje dobra lokalizacja, połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz wysokie obroty- podaje Avestus Real Estate. 70 proc. najemców CH Forum to salony z odzieżą, w tym sklepy tak znanych marek jak: Bershka, Cubus, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Royal Collection, Zara, Tom Tailor. Do najemców CH Forum należą też: Almi Decor, Home&You, RTV Euro AGD, Sony,Douglas i Super-Pharm. W galerii znajduje sie wreszcie 13-ekranowe kino Cinema City oraz  klub sieci Pure Health & Fitness. Centrum zarządza Avestus Real Estate sp. z o.o. Dyrektorem zarządzającym jest Agnieszka Mielcarz