Salony Reserved oferują kolekcje damskie, męskie oraz dziecięce

Zarząd Gino Rossi SA poinformował, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej w okresie styczeń-kwiecień 2012 roku przekroczyły 65 mln zł i są wyższe o ponad 12 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie 2011 roku.

W samym kwietniu 2012 przychody ze sprzedaży grupy siegaly 17 mln zł i były wyższe od osiągniętych rok wcześniej  o 12 proc. Sprzedaż spółki Gino Rossi w okresie styczeń-kwiecień 2012 roku siegała 36 mln. zł. i była wyższa od osiągniętej w okresie styczeń-kwiecień 2011 roku o ponad 7 proc., zaśt sprzedaż spółki Simple wyniosła niemal 31 mln zł. co oznacza wzrost o ponad 22 proc.

Sprzedaż spółki Gino Rossi w kwietniu 2012 wyniosła 8,6 mln zł. i była wyższa od osiągniętej w kwietniu 2011 roku o prawie 10  proc., a sprzedaż spółki Simple w kwietniu 2012 roku przekraczała 8 mln zł i była wyższa od osiągniętej w kwietniu 2011 roku o ponad 17 proc.

Gino Rossi produkuje i  sprzedaje obuwie. W ofercie marki znajdują się skórzane buty, damskie i męskie. W sieci salonów spółki znajduje sie kilkadziesiąt sklepów firmowych w Polsce oraz za granicą, a także kilka sklepów outletowych.

Firma Gino Rossi powstała w czerwcu 1992 roku jako wspólne przedsięwzięcie udziałowców z Polski i Włoch. Wśród założycieli znalazł się  pochodzący z Włoch fabrykant Gino Rossi, którego imię i nazwisko spółka przyjęła jako swoją nazwę. Spółka notowana jest na GPW w warszawie. Firma posiada  zakład produkcyjne w Elblągu orazw Słupsku. W Słupsku  też mieści się jej  siedziba.

Simple Creative Products SA to właściel polskiej marki oferującej odzież damską. Swoją działalność na rozpoczęła ona w 1993 roku. Spółka należy do Gino Rossi SA. W ofercie firmy znajdują się stroje biznesowe, jak i wieczorowe oraz mniej formalne.