Centrum Kowale

W warszawskim Centrum Handlowym Złote Tarasy  trwa przebudowa salonu Hugo Boss, którego ponowne otwarcie zaplanowane jest pod koniec maja 2012 roku. W sklepie o powierzchni 520 mkw. znajdzie się nowe wyposażenie,  zgodne z najnowszym projektem aranżacji salonów tej marki. W butiku w Złotych Trasach dostępne będą podobnie jak wcześniej wszystkie kolekcje: Black, Selection, Green, Orange i Hugo. Znajdą się tam stroje zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Obecnie pod marką Hugo Boss działają w Polsce cztery butiki w: Galerii Krakowskiej, w Focus Park w Bydgoszczy, w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi oraz w Lublin Plaza. Właściel marki,  Hugo Boss International Markets AG planuje w 2012 roku  otwarcie jeszcze jednego salonu w Polsce. Będzie on zlokalizowany w warszawskiej Galerii Mokotów.

Hugo Boss to niemiecka firma produkująca odzież i perfumy z siedzibą w Metzingen, założona w 1923 przez Hugo Ferdinanda Bossa. W salonach marki oferowane są stroje różnych kolekcji. Najstarsza z nich, Boss Black Menswear, funkcjonuje na rynku od wczesnych lat 70. W 2000 r. uzupełniła ją damską kolekcja Black. Jest też prestiżowa linia Boss Selection. Kolekcje Black Boss to stroje dla  dojrzałych klientow szukających ubrań uniwersalnych, nadających się zarówno na okazje oficjalne, jak i do codziennego użytku. Boss Orange charakteryzują żywe jasne kolory i znacznie luźniejsza forma.  Boss Green stworzona jest dla grających w golfa, zaś  kolekcja Hugo powstała z myślą o  młodych klientach szukających mody awangardowej.