Jones Lang LaSalle zarządza nieruchomosciami w 70 krajach

Smyk dołączył do grona najemców galerii Odrzańskie Ogrody powstającej w Kędzierzynie Koźlu. Salon zlokalizowany będzie na parterze obiektu i zajmie powierzchnię 554 mkw. Smyk to sieć sklepów z artykułami dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Salon w galerii Odrzańskie Ogrody zaoferuje klientom szeroką ofertę zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci.

Odrzańskie Ogrody to pierwsza galeria handlowa w Kędzierzynie Koźlu. Obiekt zajmuje powierzchnię ok. 60 tys. mkw., w tym powierzchnia handlowa to ok. 22 tys. mkw. W galerii znajdzie sie około 90 sklepów zlokalizowanych na dwóch kondygnacjach oraz kino sieci Helios, które mieści się na I piętrze. Do dyspozycji klientów zostaną oddane 2 parkingi: podziemny na 530 miejsc parkingowych oraz naziemny, który zapewni 170 miejsc parkingowych. Planowany termin otwarcia Galerii to koniec września 2012 r.

Inwestorem galerii Odrzańskie Ogrody jest P.A. Nova SA., oferująca szeroki zakres usług budowlanych i deweloperskich. Głównymi realizacjami firmy są obecnie obiekty handlowe, stacje paliw, obiekty przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej. Od 2002 roku P.A. Nova wykonała ponad 40 obiektów handlowych. P.A. Nova S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 2007 roku.