Wizualizacja Galerii Miodowej

Herodot sp. z o.o., właściciel powstającej w Brzegu (woj. opolskie) galerii handlowej wybrał firmę BOIG Property Consulting, spółkę z grupy The Blue Ocean Investment Group, na wyłącznego agenta wynajmującego powierzchnię handlową w obiekcie. Nowa galeria będzie pierwszą tego typu inwestycją handlową w mieście.

Na parterze galerii Brzeg powstanie część usługowo – handlowa o powierzchni 2,6 tys. mkw. najmu. Jak podkreśla Ewa Ściubidło,  Associate Director w BOIG, odpowiedzialna za wynajem powierzchni w obiekcie, wśród najemców galerii znajdzie się m.in.:  supermarket spożywczy: Polomarket o powierzchni blisko 730 mkw., a także popularne marki modowe : Cropp (252 mkw.), Mohito (225 mkw.).

Galeria Brzeg jest usytuowana w centrum miasta przy skrzyżowaniu głównych ulic Chrobrego i Bramy Wrocławskiej. Obiekt znajduje się w odległości 3 km od stacji PKP i 200 m od Rynku i Starego Miasta. W bliskim sąsiedztwie galerii znajdują się także główne atrakcje miasta – amfiteatr oraz Zamek Piastów Śląskich.

BOIG – The Blue Ocean Investment Group – to grupa firm świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięcia: od wstępnych badań rynkowych i feasibility studies poprzez doradztwo projektowe, pomoc w organizacji finansowania, zarządzanie procesem budowy, wynajem powierzchni komercyjnej aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. W skład grupy wchodzą spółki oferujące unikalne usługi w obszarach m.in.: Property Consulting, Project Management, Tenants Coordination, Development Management, Investment & Finance, Marketing.

BOIG Property Consulting oferuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości komercyjnych. Pełni rolę agenta komercjalizującego obiekt handlowy oraz opracowuje studium wykonalności projektu  – feasibility study. Z oferty spółki korzystają zarówno  właściciele obiektów handlowych poszukujący leasing partnera, jak i inwestorzy potrzebujący wsparcia w zakresie strategii inwestycyjnej. Obecnie w portfolio BOIG Property Consulting znajduje się ponad 20 centrów handlowych i retail parków o powierzchni łącznej ponad 700 tys. mkw.