Galeria Brzeg

Do otwarcia kolejnego salonu sprzedaży przygotowuje się firma Graal s.c. Będzie to już ósmy salon tej marki w Warszawie. Do tej pory firma otworzyła sklepy m.in. w Galerii Mokotów, CH Blue City czy CH KEN Center. Nowy salon Graal ma działać już za dwa-trzy miesiące w Centrum Handlowym Janki. Firma dla swych sklepów nie przewiduje innych lokalizacji niż centra handlowe.

Salony Graal sprzedają gry planszowe importowane przez polskich dystrybutorów m.in. strategiczne, logiczne, karciane, przygodowe, imprezowe oraz gry dla dzieci. Sklep posiada również akcesoria do gier. Od 26 marca 2012 roku działa internetowy sklep wysyłkowy firmy Graal.

Centrum Handlowe Janki jest zarządzane przez Grupę Apsys. Firma zajmuje się kompleksową obsługą centrów, począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Właścicielem Centrum Handlowego Janki jest firma GE Capital Real Estate, działająca na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma posiada 80 miliardów dolarów aktywów.