Pierwotna wizualizacja CH Arena

W rozbudowywanym gdyńskim Centrum Handlowym Wzgórze powstanie sklep sieci Cubus, który zajmie powierzchnię  800 mkw.  Sieć  ma 270 sklepów zlokalizowanych w sześciu krajach: w Norwegii, Szwecji, Polsce, Łotwie, Niemczech i Finlandii.

W Polsce sieć dysponuje około 40 salonami zlokalizowanymi w większych miastach w Polsce. Jej sklepy znajdują się w Warszawie ( 4 salony), Wrocławiu i Gdańsku (po 3 salony),  Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Opolu ( po 2 salony), a także m.in. w Kielcach, Lesznie czy Lublinie gdzie ma po jednym sklepie.

Cubus to skandynawska sieć oferująca odzież i akcesoria dla dorosłych i dzieci. Około 270 salonów tej marki zlokalizowanych jest w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Niemczech, Polsce i na Łotwie. W naszym kraju pierwsze sklepy marki Cubus otwarto w 1996 roku. Sieć należy do Grupy Varner, w Polsce właścicielem marki jest Varner Polska LTD. sp. z o.o.

Gdyńskie CH Wzgórze będzie regionalnym pomorskim centrum handlowym. Powierzchnia obiektu po rozbudowie wyniesie 70 tys. mkw.  Pomiesci on  270 sklepów. Wśród głównych najemców CH Wzgórze są m.in.: hipermarket Real, salony grupy: Inditex, LPP i Alshaya , a także sklepy H&M, C&A, NewYorker, Simple, Orsay, Superpharm, Smyk, Empik, Sephora, Douglas, Drogeria Natura, Rossmann, Tally Weijl, LaVard, Duka, Kruk, Yes, Apart. Volleroy&Boch, Gino Rossi. W centrum znajdzie sie też Kino Helios. Rozbudowywany obiekt jest obecnie wynajęty w 82 proc.

Mayland Real Estate sp. z o.o. to firma deweloperska specjalizująca się w budowie obiektów handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Do tej pory oddała do użytku trzy centra handlowe: opolska Karolinkę, Pogorię w Dąbrowie oraz  CH Jantar w Słupsku.