Salon Wittchen w Galerii Krakowskiej

W sklepie The Body Shop mieszczącym się na parterze Galerii Mokotów, można nabyć kosmetyki, wytwarzane z naturalnych składników. Jest to pierwszy salon The Body Shop w Polsce zaprojektowany zgodnie z nowym konceptem marki. Wyposażono go w jasne, drewniane meble.

Dzięki nowej aranżacji salonu The Body Shop właściel marki chce tak wyeksponować produkty kosmetyczne, by umożliwić klientom zapoznanie się z ich składem. W centralnym punkcie salonu w Galerii Mokotów mieści się duży, drewniany stół, na którym znajdują się próbki wszystkich dostępnych produktów do przetestowania. Oprócz tego, na ścianach przymocowane zostały drewniane tabliczki zawierające dokładny opis każdego z kosmetyków. Dodatkowo przy produktach zamieszczone są także informacje w postaci mapki kraju, w którym lokalne społeczności objęte programem Wspólnoty Uczciwego Handlu (ang. Community Fair Trade) uprawiają składniki wykorzystywane przy ich produkcji.

Galeria Mokotów to warszawskie centrum handlowo-rozrywkowe. Ma  trzy piętra i mieści około
260 sklepów oraz  punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki oraz parking na 2300 samochodów. Jej właścielem jest Unibail-Rodamco.