The Body Shop

Popularna w Europie niemiecka grupa bieliźniana Schiesser AG odwołała swój debiut giełdowy po tym, jak została wykupiona przez Delta Galil z siedzibą w Izraelu. Wartość transakcji wyniosła 68 mln euro. Detla Galil to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją bielizny dla kobiet, mężczyzn i dzieci, która rozpoczęła swoją działalność w 1975 roku.

Schiesser AG istnieje od ponad 130 lat i jest największą firmą bieliżnianą w Europie. Rozwojem marki w Polsce zajmuje się Schiesser Polska Sp. z o.o. posiadająca dwa własne salony firmowe zlokalizowane w Centrum Handlowym Silesia City Center w Katowicach i Starym Browarze w Poznaniu. Wszystkie inne salony mieszczące się w galeriach handlowych i centrach outletowych prowadzone są przez franczyzobiorców.

Schiesser Polska. Sp. z o.o. prowadzi także sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sklepu internetowego.

Schiesser oferuje najwyższej jakości bieliznę damską i męską wykonaną zarówno z materiałów tradycyjnych jak bawełna, poprzez mieszanki bawełny z elastanem i poliestrem aż do nowoczesnych oddychających tkanin wykonanych z microfibry czy tactelu. Firma posiada pełen asortyment bielizny – dzienną, nocną, sportową, termiczną oraz plażową w rozmiarach od XS do 5XL.