Wizualizacja Dekady Kraków

Zarząd spółki do której należy sieć sklepów Giacomo Conti poinformował o podpisaniu umowy najmu lokalu w Galerii Olimp w Lublinie. Zdaniem właścicieli marki, na wschodzie Polski jest spory potencjał dla rozwoju sieci sprzedającej elegancką odzież męskią. Nowy salon o powierzchni 131 mkw. zacznie działać  pod koniec maja 2012 roku.

– W najbliższym czasie planujemy dwa kolejne otwarcia, jednak to nie wyczerpuje naszych planów na ten rok. Prowadzimy również aktywną restrukturyzację sieci, wymieniając sklepy słabo rokujące na bardziej rentowne. W obliczu obecnego spadku konsumpcji w naszym kraju jest to dla nas bardzo istotna kwestia. Ponadto poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji dla sklepów potencjalnych franczyzobiorców zainteresowanych współpracą – poinformował redakcję Retailnet.pl Tomasz Drobiński, specjalista ds. marketingu, Giacomo Conti.

W planach spółki na najbliższy czas jest otwarcie salonów w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku ( zaplanowano  je 18 maja 2012r.) oraz we wrocławskim Sky Tower.  Obecnie sieć tworzy około 30 salonów zarówno własnych jak i franczyzowych.

Giacomo Conti s.c. należy do Zbigniewa Markowskiego i Karola Olejniczaka. Oferta marki skierowana jest do mężczyzn. Oprócz garniturów, koszul czy okryć wierzchnich, marka oferuje szeroką gamę dodatków.