Salon Giacomo Conti

W Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie otwarto dwa salony z ubraniami i obuwiem sportowym marek Adidas i Nike. Sklep marki Adidas zajmuje lokal o powierzchni prawie 197 mkw. Z kolei salon Nike mieści się na powierzchni około 270 mkw. Oba salony zostały otwarte na poziomie drugim galerii.

W CH Galaxy otwarto także salon polskiej marki Pretty One zajmujący około 70 mkw.  i sprzedający elegancką konfekcję damską. Klienci centrum mogą też zrobić  zakupy w salonie marki H&M powiększonym o 160 mkw.  Po przebudowie zajmuje on  2013 mkw.

Szczecińska galeria handlowa Galaxy powstała w 2003 roku. Powierzchnia całkowita galerii to 94 tys. mkw., zaś handlowa – 42 tys. mkw. Działa tam wielosalowe kino, kręgielnia oraz rozbudowana strefa food court 70 sklepów różnych branż oraz hipermarket Real. Na pięciu poziomach parkingu jest miejsce dla ok. 1300 samochodów.

Echo Investment SA należy do największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z  kapitałem polskim.  Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski. Ich  łączna powierzchnia przekracza 800 tys. mkw. Spółka prowadzi inwestycje taże w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. Spółka Echo Investment notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.