Wnętrze salonu marki Stradivarius

Centrum Handlowe Max to największy obiekt handlowy w Hrubieszowie. Usytuowany jest przy ulicy Kolejowej, w samym centrum miasta. Całkowita powierzchnia najmu obiektu to 4,4 tys. mkw. W przylegających budynkach dostępnych jest dodatkowych 847 mkw. powierzchni handlowej. Centrum handlowe zostało oddane do użytku w roku 2000 i oferuje parking na 120 samochodów.

Galeria jest w pełni skomercjalizowana. Wśród 23 najemców znajdują się:  hipermarket Carrefour, Meblohurt, Meble Bodzio, Ambra i Drogeria Natura.

Obiekt można rozbudować i zmodernizować. Obecny właściciel opracował już koncepcję architektoniczną, która zakłada powiększenie centrum do ok. 7,1 tys. mkw. Pozwala na to aktualny plan zagospodarowania przestrzennego.

Centrum Handlowe Max w Hrubieszowie sprzedaje firma Ardom Mariusz Iłowiecki. Właściciela będzie reprezentować Cushman & Wakefield.

Centrum handlowe Max zapewnia komfortowe warunki do handlu zarówno najemcom sieciowym, jak i lokalnym przedsiębiorcom – mówi Anita Rajchelt z Grupy Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield. – To atrakcyjny produkt inwestycyjny dla osób planujących czerpać dochody z obecnych umów najmu, jak i dla inwestorów, którzy chcieliby zwiększyć wartość nieruchomości przez jej rozbudowę. O sile obiektu stanowi ustabilizowany skład branżowy najemców oraz lokalizacja w okolicy o silnym natężeniu ruchu pieszego- podkreśla Anita Rajchelt

Hrubieszów jest położony w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, 50 km od Chełma i Zamościa oraz 20 km od granicy polsko-ukraińskiej. Miasto liczy ok. 20 tys. mieszkańców. Przebiega przez nie droga krajowa nr 5.