Hipermarket Carrefour w CH Max w Hrubieszowie

Trwają rozmowy z najemcami zainteresowanymi lokalami w nowym skrzydle lubelskiego centrum handlowego. Obecnie odbywają się negocjacje z hiszpańską grupą odzieżową Inditex, która na razie posiada w Galerii Olimp tylko salon marki Stradivarius. Firma Astaris odpowiedzialna za komercjalizację prowadzi też rozmowy z kilkoma dużymi markami odzieżowymi niedostępnymi w Lublinie oraz z kilkoma sieciami drogerii. Jednocześnie trwa rekomercjalizacja starej części galerii.

W 2012 roku spółka Transhurt zamierza rozpocząć budowę nowego skrzydła Galerii Olimp. Rozbudowa zwiększy powierzchnię całkowitą obiektu o ponad 18 tys. mkw., z czego 15 tys. mkw. zostanie przeznaczone na sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Prace rozpoczną się 15 czerwca, a ich zakończenie przewidziane jest na początek III kwartału 2013 roku. Nowy budynek będzie dwukondygnacyjnym obiektem z możliwością rozbudowy do trzech kondygnacji.

Na parterze galerii znajdzie się market spożywczy wraz z marketem AGD-RTV, jak również sklepy znanych marek modowych. Natomiast na I piętrze swoje miejsce będzie miało duże kino. Dodatkowo na I piętrze znajdować się będą pozostałe sklepy odzieżowe wzbogacone o ofertę gastronomiczną w postaci restauracji i kawiarni. Z kolei II piętro obiektu będzie pełniło funkcję usługową.

W lipcu 2013 roku ruszy przebudowa najstarszej część Galerii Olimp i będzie prowadzona na powierzchni około 15 tys. mkw. Stara część kompleksu otrzyma zupełnie nową elewację, która będzie nawiązywała do najnowszej części galerii. Poważne zmiany będą dotyczyć również wnętrz, które zostaną gruntownie zmienione.