CH Ferio w Koninie

Toys4Boys to założona w 2005 roku sieć sklepów, w których główny asortyment stanowią zabawki, gadżety i oryginalne prezenty dla dorosłych i dzieci.  Przedstawiciele firmy podkreślają, że zapotrzebowanie na tego typu produkty jest coraz większe. Toys4Boys sp. z o.o. prowadzi rozmowy z przedstawicielami kilku centrów handlowych znajdujących się w największych miastach Polski.

Obecnie w Polsce działa 12 sklepów sieci zlokalizowanych w formie wysp oraz salonów stacjonarnych. Punkty Toys4Boys można znaleźć m.in. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Silesia City Center w Katowicach, Starym Browarze w Poznaniu, warszawskich Złotych Tarasach czy Galerii Mokotów w Warszawie.

W 2011 roku spółka otworzyła 5 punktów Toys4Boys. W 2012 roku rozpoczęło działalność stoisko w Focus Mall w Bydgoszczy. Średnia powierzchnia salonów marki wynosi 40 mkw. powierzchni. Swoje sklepy  spółka najchetniej otwiera w duzych  galeriach handlowych.

W 2005 roku Toys4Boys otworzyła wysyłkowy sklep internetowy. Na pomysł otworzenia e-sklepu posiadającego w swojej ofercie prezenty i gadżety właściciele marki wpadli, szukając upominku na urodziny znajomego. Wzorem sklepów istniejących w innych krajach Europejskich postanowili otworzyć podobny w Polsce. Sklep internetowy toys4boys.pl był pierwszym na krajowym rynku umożliwiającym sprzedaż za pośrednictwem internetu gadżetów na każdą okazję.

Spółka umożliwia także otwarcie salonów na zasadzie franczyzy. Wszystkie istniejące obecnie salony są jednak własnością Toys4Boys sp. z o.o. Za ekspansję marki odpowiada Marlena Brzezińska-Mackiewicz. Od 2008 roku Toys4Boys jest zarejestrowanym znakiem towarowym.

Toys4Boys posiada wyłączną reprezentację na rynku polskim sklepu I Want One of Those. Dzięki temu toys4boys.pl oferuje produkty niespotykane dotychczas w Polsce.  W swojej ofercie posiada np. PowerBall, licencyjne miecze świetlne z sagi Star Wars, oraz robota Robosapien firmy Wowwee.