Centrum Handlowe

Polska marka Marilyn zajmująca się produkcją wyrobów pończoszniczych i bieliźniarskich otworzyła kolejny punkt sprzedaży, w formie wyspy w centrum handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Sklep funkcjonuje na zasadach franchisingu i jest to czwarta placówka handlowa otwarta w 2012 roku oferująca artykuły marki Marilyn. W tym roku otwarto także salony franczyzowe w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza w Toruniu i Centrum Hal Targowym Marywilska w Warszawie oraz salon własny w Galerii Łódzkiej.

W ostatnim czasie przeniesiono także salon znajdujący się w krakowskiej Galerii Kazimierz do innego lokalu w tej galerii. W punkcie pojawiły się nowe meble oraz zadbano o zupełnie inną aranżację wnętrza.   

W tym roku firma Marilyn Marzena Janiak planuje otwarcia kolejnych salonów oraz wysp, które mają być prowadzone głównie przez franczyzobiorców. Wymagany jest wynajem lokalu w ścisłym centrum miasta lub w centrum handlowym. Minimalna kwota inwestycji to około 60 tys. zł. W najbliższym czasie zostaną otwarte salony w Olsztynie, Katowicach, Gdyni i we Wrocławiu.

Firma Marilyn powstała w listopadzie 1994 roku. W przeciągu 15 lat swojej działalności przedsiębiorstwo ugruntowało swoją pozycję na rynku produktów pończoszniczych. Marka sukcesywnie pozyskiwała i pozyskuje nowych kontrahentów, a na przestrzeni lat zdobyła duże uznanie. W chwili obecnej firma Marilyn jest jednym z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych w kraju. Marka produkuje zarówno luksusowy asortyment, jak i produkty klasyczne.